Dzień Kobiet

Koncert Pawła Ejzenberga w PZN ŚDS "Dedal" z okazji Dnia Kobiet

6 marca 2019 r. odwiedził nas niewidomy wokalista z Olsztyna. Muzyk oraz laureat konkursu „Człowiek bez barier 2013”. Z wykształcenia politolog, radny miasta Olsztyn w kadencji 2010-2014. Finalista programu „Mam Talent” – Paweł Ejzenberg! Nasz gość przyjechał, aby uczcić Dzień Kobiet i zaśpiewać kilka utworów specjalnie dla Uczestniczek PZN ŚDS „Dedal”.

Po wspaniałym koncercie była możliwość porozmawiania z Pawłem za kulisami. Oto co m.in. powiedział o sobie:  

„(…)Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się bardzo wcześnie; gdy miałem 5 lat rodzice kupili mi pianino, na którym chętnie grałem. Byłem samoukiem, nie skończyłem żadnej szkoły muzycznej i trochę tego żałuję (…)”.

Paweł zapytany został także o swoją przygodę w programie ”Mam talent”

„(…)Nie od samego początku byłem przekonany, czy to jest dla mnie. Ale skoro już się zdecydowałem, to starałem się podejść do tego maksymalnie poważnie, w pełni się w to zaangażować. Jeśli chodzi o moją dalsza karierę, to mieliśmy więcej koncertów z zespołem, z którym wtedy grałem. Pozwoliło mi to również założyć swój zespół coverowy; najpierw ShowTime, później CoverTime. Dzisiaj myślę, że jestem z gruntu tym samym człowiekiem, którym byłem przed programem „Mam Talent” i nie zmieniło to mnie (…)” 

Dzień Kobiet
Przewiń do góry